Zobacz również
AFTIDENT maść na rany jamy ustnej
AFTIDENT maść na rany jamy ustnej

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Szczegóły o klinice


Żel AFTIDENT® jest aplikowany w razie pojawienia się ubytków w błonie śluzowej, w tym aft i pleśniawek. Ma działanie chłodzące i znieczulające za sprawą zawartemu w żelu do pielęgnacji błon śluzowych mentolu (składnik typowy dla stomatologii), osłabiając dokuczliwe dyskomfort oraz ból współistniejące z aftami oraz pleśniawkami.

Wykaz zewnętrznych źródeł dla Maść na pleśniawki AFTIDENT:


Produkt kosmetyczny AFTIDENT® jednocześnie zapewnia warstwę ochronną chroniącą przed postępującymi uszkodzeniami oraz przyspiesza gojenie się błony śluzowej jamy ustnej. AFTIDENT® został umieszczony w wygodnym opakowaniu, z tego względu jest prosty w obsłudze. AFTIDENT® nakłada się na daną zmianę powstałą w obszarze jamy ustnej. Nie dotyka się go językiem oraz najlepiej nie pić i nie jeść przez mniej więcej pół godziny od jego naniesienia.

Po skonsultowaniu się z lekarzem dentystą żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT® może być aplikowany także w przypadku dzieci, które ukończyły przynajmniej szósty rok życia. Rezultaty aplikowania żelu można zobaczyć po paru dniach (zależy to od stopnia oraz rodzaju uszkodzenia w całej jamie ustnej).

Dojazd


Komentarze


Ocena:

Magda

Data dodania: 2023-12-19 10:00:17

Polecam na afty, działa doskonale.

Adres IP: 119

0 0

Hanna

Data dodania: 2023-11-14 09:58:59

Żel ma świetną konsystencję, nie jest zbyt gęsty i łatwo się aplikuje.

Adres IP:

1 0

Damian Wnuk

Data dodania: 2023-09-13 12:31:46

Polecam Aftident. Miałem poważne problemy z owrzodzeniami w ustach, ale ten żel szybko je złagodził i przyspieszył proces gojenia. Teraz mam spokój i pewność, że mogę cieszyć się życiem bez dyskomfortu.

Adres IP: 59

3 0