Zobacz również
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

 • Poniedziałek
  8:00 - 20:00
 • Wtorek
  8:00 - 20:00
 • Środa
  8:00 - 20:00
 • Czwartek
  8:00 - 20:00
 • Piątek
  8:00 - 20:00
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt to renomowana placówka medyczna, której głównym obszarem specjalizacji jest kompleksowa chirurgia estetyczna oraz medycyna estetyczna. Pod kierownictwem wybitnego specjalisty dr n. med. Konrada Szczyta, klinika oferuje najwyższą jakość usług w zakresie chirurgii twarzy, piersi, chirurgii sylwetki oraz medycyny estetycznej.

Chirurgia estetyczna twarzy obejmuje szereg zabiegów, takich jak liftingi, modelowanie nosa, korekta uszu czy zabiegi powiększania warg. Całość prac wykonywana jest z najwyższą starannością i precyzją, by osiągnąć harmonijną, naturalną i piękną zmianę.

Chirurgia estetyczna piersi to specjalność, w której klinika Dr Szczyt jest znana i ceniona. Oferowane są zabiegi powiększania piersi, redukcji, liftingu, a także rekonstrukcji piersi po mastektomii. Zespół chirurgów specjalizuje się w dostosowywaniu rozmiaru, kształtu i proporcji piersi, by spełnić oczekiwania pacjentek.

Chirurgia estetyczna sylwetki to kolejny obszar, w którym klinika Dr Szczyt osiąga imponujące rezultaty. Zabiegi liposukcji, modelowania brzucha, liftingi ud czy ramion to tylko niektóre z usług oferowanych w tym zakresie. Każdy zabieg jest starannie zaplanowany i dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, by uzyskać estetyczną i proporcjonalną sylwetkę.

Ponadto, klinika oferuje również szeroki zakres usług z zakresu medycyny estetycznej, takich jak zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, wypełniaczy, botoxu czy laseroterapii. Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów dba o to, by każdy pacjent był traktowany indywidualnie i profesjonalnie, a zabiegi były bezpieczne i skuteczne.

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt to miejsce, które charakteryzuje się wysokim standardem opieki medycznej, wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu zespołu specjalistów, klinika Dr Szczyt cieszy się uznaniem i zaufaniem pacjentów, którzy chcą poprawić swoje walory estetyczne.

Dojazd


Komentarze


Ocena: