Zobacz również
Klinika Belvedere - flebologia i medycyna estetyczna
Klinika Belvedere - flebologia i medycyna estetyczna

 • Poniedziałek
  08:00 - 20:00
 • Wtorek
  08:00 - 20:00
 • Środa
  08:00 - 20:00
 • Czwartek
  08:00 - 20:00
 • Piątek
  08:00 - 20:00
 • Sobota
  8:00 - 16:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Szukasz profesjonalnej kliniki Flebologii zajmuje się skutecznym leczeniem żylaków, pajączków, owrzodzeń, czy poszerzonych żył na nogach, warto skorzystać z usług kliniki Belvedere w Ostrowcu Św.. Klinika obsługuje pacjentów nie tylko z Ostrowca Świętokrzyskiego, ale z całego województwa Mazowieckiego i Małopolskiego. Klinikę chętnie odwiedzają również pacjenci z całej Polski, a nawet obcokrajowcy, którym została polecona klinika Flebologii Belvedere przez znajomych.

Zobacz pozostałe porady powiązane z Klinika Flebologii Belvedere:


Oprócz Flebologii, która zajmuje się dokładniej mówiąc chorobami żył, gabinet medyczny oferuje także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Doświadczeni kosmetolodzy dbają podczas swojej pracy o pełen komfort pacjenta. Zależy im przede wszystkim na jego zadowoleniu, spełnionych oczekiwaniach oraz metamorfozach, dzięki którym na twarzy pacjentów zagości uśmiech oraz zadowolenie. Odwiedź strone: https://klinikabelvedere.pl

Jeśli szukasz kliniki, w której zatrudnieni specjaliści dobrze i fachowo się Tobą zaopiekują, cały czas się szkolą i rozwijają, są zorientowani na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, otwarci na najnowsze technologie, czy w końcu bardzo doświadczeni, wybierz właśnie Klinikę Flebologii oraz medycyny estetycznej Belvedere. Lekarze kliniki cały czas wzbogacają swoją ofertę o nowe zabiegi, oraz metody leczenia żylaków. Lekarz Flebolog Paweł Siastała doskonalił umiejętności pod okiem najlepszych fachowców z USA. Posługują się najnowszymi narzędziami, które mają sprawić, by każdy zabieg był wykonany profesjonalnie, bez komplikacji, jak najmniej boleśnie dla pacjenta oraz możliwości jak najmniej inwazyjnie, ze stosunkowo krótkim okresem gojeniem się po zabiegu.

 

Zobacz inne wpisy :

 

Klinika Belvedere mówiąc wprost, zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób w naczyniowych oraz medycyną estetyczną. Wejdz i poznaj ofertę kliniki Belvedere klinikabelvedere.pl

 

Klinika Belvedere to renomowana placówka oferująca profesjonalne i bezpieczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgi plastycznej, a także pełnowymiarowe leczenie chorób flebologicznych. Klinika zlokalizowana jest w Ostrowcu Świętokrzyskim, al. Jana Pawła II 11, ale zabiegi wykonywane są również w Warszawie. Miejsce to oferuje pełen komfort oraz skuteczność przeprowadzonych zabiegów.

Dodatkowo pacjenci mogą skorzystać tu z pełnego wachlarzu najnowocześniejszych metod leczenia pajączków, żylaków, poszerzeń żylnych czy owrzodzeń. Metody leczenia stosowane w klinice Belvedere są innowacyjne, dzięki czemu pozwalają na jak najmniejszą ingerencję w ciało pacjenta. Doświadczeni i rzetelni lekarze pracujący w klinice korzystają z najnowszych technologi i najlepszych technik zabiegowych, gwarantujących oczekiwane efekty i zadowolenie pacjentów.

Dojazd


Komentarze


Ocena:

Aleksandra

Data dodania: 2022-03-11 09:42:45

W klinice skutecznie usunęłam żylaki, polecam, na prawdę świetni fachowcy.

Adres IP: 397

0 0

Barbara

Data dodania: 2022-02-11 09:41:22

Polecam klinikę, doświadczeni lekarze, miła atmosfera i nowoczesny sprzęt.

Adres IP: 029

0 0